O FIRMIE

Firma BHP-SPEC już od kilku lat znajduje się na polskim rynku. Przez ten czas udało nam się zdobyć zaufanie wielu znaczących klientów i nawiązać współpracę z licznymi przedsiębiorstwami z wzajemną korzyścią.

Naszymi głównymi obszarami działania jest obszar województwa Dolnośląskiego i Wielkopolskiego, a w szczególności Wrocław oraz Kępno i jego okolice. Nie mniej jednak wielokrotnie otrzymywaliśmy jednorazowe zlecenia z obszaru całej Polski.

W trosce o naszych klientów, postanowiliśmy oferować zarówno stałą obsługę z dziedziny BHP, HACCP oraz PPOŻ na zasadach outsourcingu jak i przyjmować pojedyncze zlecenia dla klientów tego oczekujących. W ramach obsługi oferujemy także szkolenia e-learningowe odbywające się drogą elektroniczną za pośrednictwem internetu.

Nasze motto przewodnie: „BHP NIE GRYZIE” doskonale obrazuje nasze podejście do spraw BHP- w sposób przystępny i zrozumiały zapoznajemy naszych klientów z ich prawami i obowiązkami wynikającymi z prawa polskiego, pomagając im tym samym doskonale orientować się w tych zagadnieniach bez potrzeby zagłębiania poszczególnych przepisów. Znajomość przepisów to nasza praca – klientom przekazujemy jedynie wynikające z nich fakty istotne dla każdego przedsiębiorstwa.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i prosimy o kontakt w razie jakichkolwiek pytań.

Pozdrawia, zespół BHP-SPEC